Ми– спільнота однодумців, які на основі своїх знань та досвіду екопоселень за кордоном прагнуть розвивати українське село в стилі ЕКО. Створюючи всю необхідну інфраструктуру для нормального фізичного, морального та духовного розвитку людей, спонукає людей переїжджати з міст у села.

Нас об'єднує прагнення жити відповідально, у злагоді та мирі з навколишнім світом і самим собою, розвиваючи стабільну спільноту.
БІЛЬШЕ ПРО НАС
НАША ІСТОРІЯ ТА БЕКГРАУНД:
Ми, як група активістів, з початку повномасштабного з лютого 2022 року, сприяли розміщенню 1050 вимушено переміщених осіб у с.Буша Вінницької області, на кордоні з Молдовою.


В квітні 2022 ми отримали в користування від місцевого донора екобудинок для спільного використання на 15-20 осіб, що дало можливість постійно приймати не тільки вимушено переселених осіб, а й волонтерів та журналістів. Це дало змогу поширити інформацію про нашу спільноту та забезпечити фінансування для підтримки переселенців та волонтерів.
В липні 2022 ми зареєстрували Громадську Організацію «Бушанська Толока» та встановили будівлю суспільного простору «Геокупол THE DOM».

В жовтні 2022- наша Громадська Організація отримала акредитацію на Benevity Causes, що дозволило значне збільшення фінансування поточних проєктів, таких, як:
  • Будівництво спільного екобудинку- шелтеру;
  • Ремонт мосту через річку;
  • Оновлення дороги;
  • Облаштування дитячого майданчику;
  • Та інших проєктів задля розбудови інфраструктури. Детальну інформацію про наші проекти можна дізнатися на сторінці https://bushatoloka.com/projects
Також за цей рік ми:
  • Провели та відвідали декілька спільнотоутворюючих, навчальних та психологічно-освітніх заходів, в тому числі, по програмі Erasmus+;
  • Надавали можливості доступу до програм обміну молоді між українськими та європейськими екопоселеннями з метою навчання та обміну досвідом.Наші цілі:
Створити шелтер тимчасового або постійного перебування вимушено переміщених осіб, як частини безпечного коридору проекту «Зелена Дорога»;

Створити можливості прихистку та реабілітації жінок з дітьми, які залишилися без опікуна;

Створити можливості для повернення вимушено переміщених осіб назад до України з Європи;

Сприяти інтеграції вимушено переміщених осіб у нові спільноти, в яких вони опинилися;

Розвиток майданчика для соціального та культурного розвитку дітей та молоді, в тому числі із залученням європейських волонтерів;

Психологічна реабілітація волонтерів та вимушено переміщених осіб;

Надання робочих місць сімʼям вимушених переселенців, які тепер стали часткою Бушанської спільноти, бо не мають, куди повертатися.


Made on
Tilda